Serdecznie zapraszamy na  plenerowe spotkanie edukacyjne - Piknik ekologiczny pod hasłem "Czyste powietrze – LoKen jesteśmy na TAK!"

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Siemiatyckiego

Starosta Powiatu Siemiatyckiego oraz

Społeczność Zespołu Szkół w Siemiatyczach

łączą siły, aby razem celebrować ekologię i edukację ekologiczną.

Kiedy: 7 października (sobota), w godzinach 12.00 – 15.00

Gdzie: ul. Legionów Piłsudskiego 3 (parking przy Starostwie Powiatowym w Siemiatyczach)

Co nas czeka:

→ Wystawy związane z odnawialnymi źródłami energii, nowoczesnymi rozwiązaniami w produkcji sprzętu komunalnego i recyclingowego oraz wystawa Nadleśnictwa Nurzec, gdzie każdy może przygarnąć drzewko - SADZONKI GRATIS!

→ Stoiska informacyjne "Zdrowy styl życia",  "Zdrowa żywność", "Świadomy konsument", "Czyste powietrze".

Strefa  słodkości, gdzie każdy znajdzie coś pysznego dla siebie.

Strefa zabawy dla dzieci – gry i zabawy, dmuchańce, a także wiele niespodzianek.

Strefa rowerów i innych pojazdów ekologicznych, bo troska o środowisko to także dbałość o naszą planetę.

Przyjdźcie i spędźmy razem czas na korzyść naszej planety!

Pamiętajmy, że "ZIEMIA JEST TYLKO JEDNA – ŚRODOWISKO PONAD WSZYSTKO."

Na pikniku swoje doświadczenia i działalność zaprezentują: Nadleśnictwo Nurzec, SANEPID, Tygiel Doliny Bugu, PRONAR, Oerlemans  Foods,  Fotowoltaika by Energy Solutions, stoiska informacyjne przygotują uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. KEN i Branżowej Szkoły w Siemiatyczach

Do zobaczenia na naszym Pikniku Ekologicznym!

PROGRAM REGIONALNEGO WSPARCIA EDUKACJI EKOLOGICZNEJ NA ROK 2023 finansowany ze środków WFOŚiGW w Białymstoku” Przedsięwzięcie: Czyste powietrze – przeciwdziałanie emisjom."Czyste powietrze – LoKen jesteśmy na TAK!"