Erasmus+ 2024

Program Erasmus+ akcja 1 o numerze 2023-1-PL01-KA121-SCH-000129435

"Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej"

Udział w projekcie edukacyjnym jest realną szansą rozwoju dla każdego ucznia oraz przedstawiciela kadry szkolnej. Projekty realizowane w Akcji 1 Edukacji szkolnej polegają na międzynarodowej współpracy szkół. Cele projektów dotyczą podniesienia jakości kształcenia, kompetencji językowych a także wymiany dobrych praktyk. Celem działań jest  również zdobywanie doświadczenia we współpracy międzynarodowej oraz dążenie do zmiany charakteru pracy szkoły na bardziej międzynarodowy. W ramach projektu zaplanowany jest wyjazd edukacyjny do Grecji w terminie  21.04 - 04.05.2024 r. Projekt skierowany jest do uczniów, którzy w roku szkolnym 2023/24 uczęszczają do klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Siemiatyczach.

Rozpoczynamy rekrutację do udziału w projekcie, składanie formularza rekrutacyjnego w  terminie od 12.02.2024 do 16.02.2024 w sekretariacie szkoły.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w projekcie oraz Regulaminem rekrutacji. Formularz można wydrukować lub otrzymać w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy do udziału w projekcie

Regulamin uczestnictwa w projekcie

Formularz rekrutacyjny