Dzień Niepodległości ... zobacz wszystkie zdjęcia

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej ... zobacz wszystkie zdjęcia

Dzień Edukacji Narodowej ... zobacz wszystkie zdjęcia

Jesienne Trele ... zobacz wszystkie zdjęcia

Otrzęsiny klas pierwszych ... zobacz wszystkie zdjęcia
by camp26

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca 2017 r. Kolejny rok szkolny już za nami. Tym razem, z powodu kapryśnej pogody, zakończenie odbyło się nie na boisku ale w sali gimnastycznej.  Ten dzień to dla uczniów liceum ostatni dzień w szkole w tym roku szkolnym. A dla uczniów klasy III ZSZ to dzień rozstania ze szkołą, kolegami i nauczycielami. Po wielu miesiącach nauki przyszedł wreszcie czas na podsumowania, podziękowania i życzenia. Dyr. Bożena Krzyżanowska, serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, następnie podsumowała miniony rok szkolny dziękując  za czas wytężonej pracy. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. W klasie IA - 10, IB - 5, IC - 2, ID - 7, IIA - 4, IIC - 7, I ZSZ - 2 i  III ZSZ - 3 osoby otrzymały świadectwa z biało-czerwonym paskiem. W szkole w tym roku szkolnym ponad 20% uczniów uzyskało średnią ocen 4,5 i wyżej. Szczególne gratulacje otrzymała uczennica klasy II C Aleksandra Kasperuk która ma najwyższą  w szkole średnią ocen 5,88. Ola  w minionym roku szkolnym otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów, teraz ponownie złożono kolejny wniosek. Pani dyrektor  życzyła wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom. Tegoroczne wakacje będą nieco dłuższe niż poprzednie. Nowy rok szkolny rozpocznie się 4 września.

 

„BIEG Z PRZESZKODAMI NA WAKCJE”

21 czerwca 2017 roku szkolne ławki zastąpiła łąka i piękny zielony teren wokół naszej szkoły. Bezpośrednie doświadczenie nie tylko daje wiedzę, ale także buduje relacje i związki emocjonalne w zespole klasowym. To ważna forma nauki jakiej potrzebują uczniowie XXI wieku, która pozwala oderwać się od szkolnej ławki, często rozwinąć nowe nieodkryte dotychczas zainteresowania.

Więcej…

 

"HISTORYCZNY WEHIKUŁ CZASU"

W dniach 5-8 czerwca uczniowie klasy 1D i 2C mieli niepowtarzalną okazję zgłębić swą wiedzę z dziedziny historii Polski w niecodzienny sposób.

 

Więcej…

 

Gwiazd naszych wina

W ramach promocji czytelnictwa uczniowie klasy I C zachęcali do przeczytania książki pt. ”Gwiazd naszych wina”. To wnikliwa, odważna i humorystyczna powieść zgłębiająca  kwestię życia i miłości. Jest to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena, zdobywcy wielu nagród literackich. Czytanie odbyło się 14 czerwca, w czasie długiej przerwy. Uczniowie odczytali fragmenty utworu, ilustrując je zdjęciami i muzyką z filmu, który został nakręcony na podstawie tej powieści.

 

ZIELONA SZKOŁA IIA

W ramach zielonej szkoły w dniach 13-14 czerwca 2017 r. klasa IIA z wychowawczynią Iwoną Hapanowicz - Charko i panią Jolantą Grzymkowską przebywała w Wólce Nadbużnej. Zielona szkoła rozpoczęła się zajęciami wychowania fizycznego, jako że na miejsce grupa dotarła rowerami.

Więcej…

 

Wycieczka rowerowa

W czwartek, 8 czerwca klasa I B LO wraz z wychowawczynią panią Barbarą Łubą oraz panią Ewą Magdaleną Iwaniak wybrała się na wycieczkę rowerową po naszym zielonym Podlasiu.

 

Więcej…