Dzień Niepodległości ... zobacz wszystkie zdjęcia

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej ... zobacz wszystkie zdjęcia

Dzień Edukacji Narodowej ... zobacz wszystkie zdjęcia

Jesienne Trele ... zobacz wszystkie zdjęcia

Otrzęsiny klas pierwszych ... zobacz wszystkie zdjęcia
by camp26

Konkurs fotograficzny „Z książką w tle” rozstrzygnięty!

8 grudnia 2017 r. w czytelni szkolnej odbyło się podsumowanie XII edycji szkolnego Konkursu Fotograficznego organizowanego przez nauczycieli bibliotekarzy. Tegoroczny temat - „Z książką w tle” - podobał się młodzieży, o czym świadczy duże zainteresowanie konkursem. Ostatecznie wzięło w nim udział 13 osób, które zgłosiły 28 zdjęć. Większość uczniów biorących udział w konkursie to członkowie działającego w szkole Koła Fotograficznego prowadzonego przez pana Krzysztofa Jermakowicza.

Więcej…

 

Mikołajki

 

6. grudnia również i w naszej szkole zawitał Święty Mikołaj wraz ze śnieżynkami i elfami. W ich rolę wcielili się uczniowie klasy IA: Jakub Kiślak, Julia Górska, Natalia Jaszczołt, Aleksandra Olszewska, Gabriela Wiśniewska i Gabriela Malewska.

 

Więcej…

 

„Czy znasz twórczość Zygmunta Miłoszewskiego?” LAUREACI

Dotarliśmy do szczęśliwego zakończenia 8 edycji „Podlaskich Spotkań z Pisarzami”:) Nagrody laureatom wojewódzkiego etapu konkursu „Czy znasz twórczość Zygmunta Miłoszewskiego?” 8 grudnia 2017 r. wręczyła Dyrektor Bożena Krzyżanowska. Kolejny raz możemy być dumni z naszych uczniów. Aleksandra Kasperuk z klasy III C okazała się najlepsza w województwie w konkursie czytelniczym, a w konkursie plastycznym jej plakat zajął drugie miejsce. Dominik Borowski, również z klasy III C, otrzymał wyróżnienie w konkursie czytelniczym. Serdecznie gratulujemy.

 

Mikołajkowy Kiermasz Ciasta

Jedną z wielu akcji podejmowanych przez społeczność naszej szkoły jest Mikołajkowy Kiermasz Ciasta. Organizujemy go od lat, a zebrane dzięki niemu fundusze przekazujemy na cel charytatywny.

 

Więcej…

 

II Liga Licealiady Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt kolejny wygrany turniej

Dnia 07.12.2017 r. odbyła się trzecia runda rozgrywek II Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt. Mecze odbyły się w hali ZSOiP Wysokie Mazowieckie.

Więcej…

 

PODSUMOWANIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

PIĄTEK – 8 GRUDNIA 2017 r. - CZYTELNIA

Jury konkursowe (w składzie: Dyrektor Bożena Krzyżanowska - przewodnicząca, pani Renata Prokopiak - instruktorka plastyki, państwo Anna i Jacek Wysoccy - fotografowie) obradowało w środę 6 grudnia.

 

Więcej…