Dzień Niepodległości ... zobacz wszystkie zdjęcia

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej ... zobacz wszystkie zdjęcia

Dzień Edukacji Narodowej ... zobacz wszystkie zdjęcia

Jesienne Trele ... zobacz wszystkie zdjęcia

Otrzęsiny klas pierwszych ... zobacz wszystkie zdjęcia
by camp26

Rozgrywki w siatkówkę

W marcu w naszej szkole odbyły się rozgrywki klasowe w siatkówkę dziewcząt. Z klas trzecich grały klasy: IIIA, IIIB, IIID i IIIE. Pierwsze miejsce zajęła klasa IIIA, drugie - IIIE, trzecie - IIID. Z klas drugich startowały klasy: IIA, IIB, IIC. Pierwsze miejsce zajęła klasa IIC, drugie - IIB, trzecie - IIA. Z klas pierwszych grały klasy: IA, IB, IC. Wygrała klasa IC. Klasy IIIA, IIC i IC będą grały w FINALE SZKOŁY W SIATKÓWCE, który odbędzie się w kwietniu.

 

Piłkarki ręczne LO Siemiatycze IV w województwie podlaskim

Dnia 24.03.2017 r. w Łomży odbył się finał Licealiady Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej dziewcząt. Szczypiornistki z naszej szkoły pojechały do Łomży powalczyć o brązowy medal, ponieważ po rozegraniu Ligi zajmowaliśmy czwarte miejsce tracąc jeden punkt do ZS Dąbrowa Białostocka. Pierwszy mecz z Łomżą dziewczęta oszczędzały siły, ponieważ Liceum Mistrzostwa Sportowego z Łomży wygrało wszystkie mecze w Lidze i miało zbyt dużą przewagę nad nami. Początkowo los nam sprzyjał i IV LO Białystok wygrało z ZS Dąbrowa Białostocka, więc otworzyła się szansa na zdobycie trzeciego miejsca. Niestety w bezpośrednim meczu z ZS Dąbrowa Białostocka niewiele nam zabrakło i przegraliśmy 14:12, zajmując ostatecznie IV miejsce. W turnieju finałowym wygraliśmy w klasyfikacji fair play i otrzymaliśmy puchar za najbardziej czystą grę.

 

Mistrzostwa Szkoły w halową piłkę nożną

Właśnie  rozpoczęły się Mistrzostwa Szkoły w halową piłkę nożną. Do rywalizacji stanęły klasy IAC, IB, ID, IIAB, IIC, IIIAD, IIIBE, IIIC. Dzięki uprzejmość Dyrektora MOSiR , zawody odbywają się na hali miejskiej. Zapraszamy kibiców do dopingu dla swoich klas. Jest to kolejna lekcja proponowana przez nauczycieli wychowania fizycznego skierowana do uczniów naszego liceum, w celu poprawy atrakcyjności lekcji wych.  fizycznego. Organizator C. Kudelski. Na zdjęciu reprezentacje klas IIIAD, IIIC, IIAB, IIC, IAC, IB, ID

 

Sherlock Holmes na angielskim

Uczniowie nasi mają wiele pasji i zainteresowań i, co najważniejsze, chcą i potrafią się nimi dzielić. W ramach omawianych na lekcjach języka angielskiego zagadnień związanych z przestępczością, Ola Kasperuk z klasy IIC zaproponowała, że przeprowadzi lekcję o jej ulubionym bohaterze Sherlocku Holmesie.

Więcej…

 

Dzień Świętego Patryka

17 marca w wielu miejscach świata, a przede wszystkim w Irlandii, obchodzony jest dzień świętego Patryka. Tego dnia na lekcjach angielskiego w naszej szkole również można było usłyszeć melodie irlandzkie.

Więcej…

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Z radością pragniemy poinformować, że nasza szkoła znalazła się na wykazie placówek, którym zostanie udzielone wsparcie finansowe  w kwocie 12000 złotych na zakup nowości wydawniczych w ramach wieloletniego rządowego programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” oraz wkład własny Powiatu Siemiatyckiego w kwocie 3000 złotych. Celem programu jest wspieranie rozwoju zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa.

Prosimy uczniów, nauczycieli i rodziców o zgłaszanie propozycji książek, które warto zakupić do naszej biblioteki.

kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.