Dzień Niepodległości ... zobacz wszystkie zdjęcia

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej ... zobacz wszystkie zdjęcia

Dzień Edukacji Narodowej ... zobacz wszystkie zdjęcia

Jesienne Trele ... zobacz wszystkie zdjęcia

Otrzęsiny klas pierwszych ... zobacz wszystkie zdjęcia
by camp26

 

Nagroda Główna w II Edycji Konkursu „W barwach biało-czerwonych”


Nasze Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Siemiatyczach po raz kolejny docenione za podjęte inicjatywy i zaangażowanie młodzieży w obchody Święta Flagi oraz Święta Konstytucji 3 Maja. W ubiegłym roku otrzymaliśmy wyróżnienie, a w tym roku zdobyliśmy nagrodę główną, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

 

Więcej…

 

Misja Uganda

8 czerwca 2017 r. grupa młodzieży  z LO i ZSZ (IA, IC, IZSZ, IIIZSZ) wzięła udział w spotkaniu z Aleksandrą Wojtkowską. Miało ono miejsce w czytelni szkolnej, a zorganizowali je nauczyciele bibliotekarze.  Pani Ola jest absolwentką siemiatyckiego LO, skończyła studia ekonomiczne, ale jej pasja to pomaganie innym. Dlatego właśnie dwukrotnie zdecydowała się na wyjazd do Ugandy i jako wolontariuszka  pracowała w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym. O tym właśnie z dużą dozą humoru opowiedziała uczniom.

Więcej tutaj

 

Miejskie Obchody Przeciwdziałania Uzależnieniom

 

7 czerwca  klasa IIA LO wraz z wychowawczynią Iwoną  Hapanowicz-Charko wzięła udział w spotkaniu profilaktycznym  PaT  i Zebra. Mottem przewodnym tegorocznego spotkania było „Obudź w sobie pasje, a ustrzeżesz się nałogów”. W Siemiatyckim Ośrodku Kultury spotkali się uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu siemiatyckiego oraz przedstawiciele władz samorządowych, Komendy Powiatowej Policji, Straży Granicznej, Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej  i Państwowej Straży Pożarnej. Spotkanie profilaktyczne otworzył Burmistrz Miasta Siemiatycze Piotr Siniakowicz.

 

Więcej…

 

Dzień bez Papierosa

 

Dzień 31 maja jest Światowym Dniem bez papierosów, dzień ten obchodzimy także w naszej szkole w Zespole Szkół w Siemiatyczach. Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całej społeczności szkolnej na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne.

Więcej…

 

Majówka z KEN-em

Tegoroczna „Majówka z KEN-em” za nami. W upalne wtorkowe popołudnie po raz kolejny wyszliśmy do naszego lokalnego środowiska z inicjatywą, chcąc pokazać, że w szkole jest czas nie tylko na naukę, ale również na zabawę. Zaproszenie do spędzenia tego popołudnia z nami przyjęło wielu mieszkańców miasta i okolic, w przeróżnym wieku. Byli dziadkowie, byli rodzice, byli nasi rówieśnicy z innych szkół. Nie zabrakło absolwentów naszej szkoły, ale też gimnazjalistów, uczniów szkół podstawowych i przedszkoli.

Więcej…