Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w Zespole Szkół w Siemiatyczach w roku szkolnym

2016/2017

Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego

Nazwa zajęć

Dzień zajęć

Godzina zajęć

Basista Monika

Koło dziennikarskie

środa

8 godz. lekcyjna

Basista Monika

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. polskiego

czwartek

8 godz. lekcyjna

Boguszewska Ewa

Koło „Łamigłówka”

poniedziałek

8 godz. lekcyjna

Burakowska Urszula

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

środa

5 godz. lekcyjna

Czerkas Bożena

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z historii

środa

8 i 9 godz. lekcyjna

Derehajło Krzysztof

Koło chemiczne

piątek

8 godz. lekcyjna

Derehajło Krzysztof

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z fizyki

poniedziałek

7 godz. lekcyjna

Derehajło Krzysztof

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z chemii

poniedziałek

8 godz. lekcyjna

Hapanowicz Charko Iwona

Wolontariat w ZPO w Siemiatyczach

 

 

Hapanowicz Charko Iwona

Tenis stołowy, zajęcia na siłowni

wtorek

8 godz. lekcyjna

Iwaniak Ewa

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. polskiego

poniedziałek

8 godz. lekcyjna

Iwaniak Ewa

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. polskiego

poniedziałek

8 godz. lekcyjna

Jermakowicz Krzysztof

Koło radiowe - radiowęzeł

środa

7 godz. lekcyjna

Jermakowicz Krzysztof

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. angielskiego

środa

8 godz. lekcyjna

Kalinowska Jolanta

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. angielskiego

Czwartek

8 godz. lekcyjna

Kościaniuk Małgorzata

Zajęcia z matematyki (I A, C, IIB)

środa

8 godz. lekcyjna

Krzesińska Beata

Godzina dla ucznia

wtorek

8 godz. lekcyjna

Krzyżanowska Bożena

Łuba Irena

Gotowanie z pasją

 

raz w miesiącu  - 4 godz.

Kudelski Cezary

Piłka ręczna chłopców

wtorek

środa

16:00-17:30 (hala SP nr 2)

19:00-20:30 (hala MOSiR)

Łuba Barbara

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyka

wtorek

8 godz. lekcyjna

Łuba Barbara

Zajęcia z matematyki dla klasy I B

piątek

8 godz. lekcyjna

Mioduszewska Scaduto Małgorzata

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. francuskiego

piątek

8 godz. lekcyjna

Niewińska Edyta

Twórcze pisanie

środa

8 godz. lekcyjna

Owczarska Justyna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. angielskiego

piątek

2 godz. lekcyjna

Sawczuk Małgorzata

Koło biologiczne

Czwartek

7 godz. lekcyjna

Sawczuk Małgorzata

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii (IIIC)

środa

7 godz. lekcyjna

Sieklucki Stanisław

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z geografii

wtorek

8 godz. lekcyjna

Sielicka Elżbieta

Koło geograficzne

środa

8 godz. lekcyjna

Smoktunowicz Alicja

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z wos-u

poniedziałek

8 godz. lekcyjna

Tymoszewicz Helena

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. rosyjskiego

poniedziałek i środa

8 godz. lekcyjna

Urbańska Teresa

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyka

czwartek

8 godz. lekcyjna

Wolszczuk Alina

Doradztwo zawodowe

wg harmonogramu

 

Wolszczuk Alina

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. polskiego

piątek

8 godz. lekcyjna

Zieleniewski Wojciech

Piłka ręczna dziewcząt

poniedziałek, czwartek

17:30-19:00 (hala SP nr 2)

Zieleniewski Wojciech

Siatkówka dziewcząt i chłopców

wtorek i czwartek

8 i 9 godz. lekcyjna