Studniówka klas IIIA, IIIB i IIIC

W sobotę, 16 stycznia odbyła się pierwsza w tym roku studniówka uczniów naszej szkoły. W restauracji „Kresowiak” bawili się uczniowie klas IIIA, IIIB i IIIC z wychowawcami: Moniką Basistą, Urszulą Burakowską i Krzysztofem Jermakowiczem. Tradycyjnie, na początku uczniowie z osobami towarzyszącymi zatańczyli poloneza w obecności dyrekcji szkoły, rodziców, nauczycieli, wychowawców, księży oraz wicestarosty siemiatyckiego Marka Bobla. Podziękowania ze strony uczniów i rodziców kierowane do nauczycieli, a także najlepsze życzenia powodzenia na maturze ze strony rodziców i nauczycieli składane maturzystom stanowiły następny, bardzo miły element części oficjalnej. Wychowawcy otrzymali również muzyczne upominki w postaci specjalnie dla nich zadedykowanych piosenek.Tradycją stał się już polonez tańczony o północy przez uczestników studniówki – maturzystów, nauczycieli oraz osoby towarzyszące. Dzięki doskonałej oprawie muzycznej oraz wspaniałej atmosferze zabawa trwała do białego rana. Zdjęcia w galerii na stronie szkoły.