Siatkówka szkolna

18.04.2016r. odbyły się MISTRZOSTWA KLAS PIERWSZYCH W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT. Wyniki meczów:

I A – I B   2:1

I A – I C   0:2

I C – I B   2:0

I MIEJSCE zajęła klasa I C. Grały uczennice:  M. Bobrowicz, M. Panasiuk, P. Trochimiak, W. Koc, K. Kryńska, A. Mikołajczuk.

II MIEJSCE zajęła klasa I A. Grały: A. Bajena, K. Jarocka, A. Sacharczuk, K. Wojtkowska, Z. Kazula, W. Tyborowicz, A. Borysiuk.

III MIEJSCE zajęła klasa I B. Grały:  P. Kiczko, A. Sawa, K. Grabowska, J. Kapelko, A. Michaluk, M. Zieniuk, A. Wawrzyniak

 

Organizatorzy: Iwona Kuczewska i Iwona Hapanowicz - Charko

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24.02.2016r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół odbyły się

ROZGRYWKI DZIEWCZĄT KLAS TRZECICH W SIATKÓWCE

.

Do rywalizacji zgłosiły się trzy klasy IIIA, IIIC i IIIE.


Wyniki rywalizacji:
1. IIIA  - IIIC
25  - 15; 25  - 14
2. IIIA – IIIE
25  - 5; 25  - 19
3. IIIE – IIIC
25 - 0; 25  - 0


1. miejsce zajęła klasa IIIA w składzie:
1. Kłopotowska Agata
2. Wardecka Sylwia
3. Łuszczewska Magda
4. Drywulska Aleksandra
5. Kaleńczuk Amanda
6. Kamieńska Kamila




2.miejsce zajęła IIIE w składzie:
1.Szeryńska Paulina
2.Nikitorowicz Karolina
3.Nikołajuk Angelika
4.Kowalczuk Magda
5.Kapela Magda
6.Fionik Natalia
7. Uszyńska Kamila




3.miejsce zajęła IIIC w składzie:
1.Brzeźnicka Justyna
2.Aleksiejuk Justyna
3.Sutyniec Martyna
4. Sak Karolina
5. Kruszewska Justyna
6. Boruc Magdalena




Organizatorzy:  Iwona Kuczewska i Iwona Hapanowicz-Charko

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20.04.2016 r. odbyły się

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

O pierwsze miejsce walczyły kl. III A (broniła tytułu mistrza szkoły), II D oraz I C.

Wyniki:
III A - II D 2:0
III A – I C 1:2
I C – II D 2:0

Pierwsze miejsce zajęła kl. I C, w której składzie grały uczennice: M. Bobrowicz, M. Kurowska, M. Panasiuk, P. Trochimiak, W. Koc, K. Kryńska, A. Mikołajczuk.

Drugie miejsce zajęła kl. III A w składzie: M. Łuszczewska, A. Kaleńczuk, K. Kamieńska, A. Kłopotowska, A. Brzezińska, S. Wardecka.


Trzecie miejsce zajęła kl. II D. Grały: G. Kłopotowska, A. Kłopotowska, A. Kobus, A. Kobus, A. Grzybowska, G. Moczulska, M. Dobrogowska .