Zatrzymaj się. Przeczytaj. Pomóż.

Jako szkoła pragniemy po raz kolejny włączyć się do akcji Szlachetna Paczka. Nasi  szkolni wolontariusze wybrali rodzinę, której przygotujemy niespodziankę na święta. Rodzina ta potrzebuje pomocy w najróżniejszej postaci, dlatego prosimy poszczególne klasy  o zebranie i przyniesienie do 08.12.2016r. do sali 204:

-żywności trwałej: kasze, makarony, kawa, herbata, olej, cukier, konserwy, ryż, mąka, dżemy, warzywa w puszkach, słodycze

-potrzebne są też środki czystości: płyny do mycia naczyń, proszki do prania, mydło, pasta  i szczoteczki do zębów, płyny czyszczące, chusteczki do mebli, płyny do mycia okien oraz do płukania tkanin (Silan, Lenor, Coccolino)

- materiały szkolne: farbki, bloki, przybory do pisania, kredki, plastelina, wycinanki, kolorowanki

- Inne: zestaw garnków emaliowanych,  blacha do pieczenia, pralka, chodniki łazienkowe, pudła do przechowywania rzeczy, dywan

- szczególne upominki: dla dziewczynek (7 i 5 lat)  duży różowy wózek dla lalek, kuchenka do gotowania; dla mamy samotnie wychowującej córki perfumy (nie słodkie, nie kwiatowe)

Pamiętajmy! Każdy może pomagać! Włączmy się i my, tak jak znani artyści, sportowcy i ludzie kultury. Właśnie dzięki takim drobiazgom ludzie odzyskują siłę i nadzieję.

I Ty możesz pomóc rodzinom w potrzebie!