Super drużyna „Szlachetnej Paczki”

Tradycyjnie już do akcji włączyli się wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Zebraliśmy dużo żywności trwałej, środków czystości i przyborów szkolnych. Z zebranych pieniędzy mogliśmy zakupić dywan, ręczniki i dywaniki łazienkowe. Dzieciom na pewno sprawią radość słodkie upominki, piękna kuchenka, choinka i wózek dla lalek. Mamie w codziennej pracy pomoże przekazana nam pralka, zakupione naczynia i różne przybory kuchenne.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Wierzymy, że wszystkim naszym szkolnym darczyńcom przygotowanie paczki dało wiele radości i satysfakcji. Bo przecież nie tylko o tę wartość materialną pomocy w akcji „Szlachetnej Paczki” chodzi. Jest ona jedynie potwierdzeniem serdeczności, przyjaźni, dobrego serca, bezinteresownej pomocy i pięknego ludzkiego dobra.

Tradycyjnie nie żegnamy się ze „Szlachetną Paczką”. Mówimy jedynie do zobaczenia w kolejnym roku.

Wolontariusze „Szlachetnej Paczki”