Świąteczne spotkanie 2016

Zgodnie z tradycją, 22 grudnia, w ostatnim dniu nauki w tym roku kalendarzowym spotkaliśmy się wszyscy na świątecznym spotkaniu na sali gimnastycznej. Świąteczny charakter spotkania podkreśliły śpiewane przez chór szkolny  kolędy i piosenki świąteczne. Ksiądz Rafał Zbucki wprowadził uczestników spotkania w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia odczytując fragment z Pisma Świętego o narodzeniu Pańskim. Z okazji Świąt i Nowego Roku pani dyrektor Bożena Krzyżanowska życzyła wszystkim zdrowia, wielu radosnych chwil, szczęścia i spokoju a maturzystom powodzenia na maturze. Uroczystość przygotowali: pani Joanna Juchnowska, pan Łukasz Kraujutowicz z chórem oraz księża pracujący w szkole. Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami na wigiliach klasowych.