Targi edukacyjne 2017

27 lutego 2017 r. na holu pierwszego piętra po raz kolejny odbyły się „Targi edukacyjne”. Na targach obecni byli m.in. UMCS Lublin, Uniwersytet Przyrodniczo - Humanistyczny w Siedlcach, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Uniwersytet w Białymstoku, Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku. Podczas targów uczelnie wyższe zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną. Szkoły przygotowały pokazy, prezentacje, katalogi i ulotki. Informacje o studiach i możliwość rozmowy przedstawicieli uczelni z uczniami to interesujący pomysł na promocję szkół wyższych.