DZIEŃ OTWARTY 2017

To był dzień !

"Dzień Otwarty” w tym roku przerodził się w radosne święto liceum i branżowej szkoły. A jest co świętować i z czego się cieszyć. Wspaniałe, nowocześnie wyposażone pracownie to nie tylko „zachęta” do nauki, ale szansa na integrację całej społeczności szkoły. Nasza szkoła jest przyjazna i otwarta na potrzeby ucznia. Zapewniamy młodzieży atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne, wyjazdy edukacyjne na uczelnie wyższe, ciekawe wycieczki programowe, aktywny wypoczynek i przygotowanie do pracy w wymarzonym zawodzie.

Konkurs przyrodniczy rozstrzygnięty !

Podczas spotkania na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom II Powiatowego Konkursu Nauk Przyrodniczych. Spośród 80 gimnazjalistów etapu szkolnego wyłoniono 32 uczniów, którzy wzięli udział w etapie finałowym. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami, które wymagały od nich rozległej wiedzy i umiejętności twórczego myślenia. Nagrody ufundowali i wręczyli Pan Starosta Powiatu Siemiatyckiego Jan Zalewski, Pan Burmistrz Miasta Siemiatycze reprezentowany przez Pana wiceburmistrza Henryka Czmuta następującym uczniom: I miejsce - Julia Krzesińska Gimnazjum nr 1 w Siemiatyczach, II miejsce – Miłosz Barańczuk  Gimnazjum w Nurcu-Stacji, III miejsce -  Ewa Andrzejewska Gimnazjum w Boćkach, wyróżnienia - Karolina Kosz Gimnazjum w Dziadkowicach i  Monika Suwała Gimnazjum nr 1 w Siemiatyczach. Gratulujemy!

Ale się działo !

Prezentowaniu oferty edukacyjnej na przyszły rok przygotowanej przez uczniów i wychowawcę klasy ID LO towarzyszyła radosna atmosfera oraz liczne atrakcje. Warto dodać, że nasi goście mogli nie tylko poznać umiejętności naszych uczniów,  ale także bawić się i uczestniczyć w ciekawych prezentacjach przygotowanych w poszczególnych pracowniach lekcyjnych.

Kulinarne show !

Nasi goście specjalni – restauracja Kresowiak, Cezar, Leśny Zakątek, piekarnie PSS SPOŁEM, Sokół, w których uczniowie klasy wielozawodowej odbywają praktyki - zachwycili wszystkich umiejętnościami kulinarnymi i smacznymi przekąskami, których mogli spróbować uczniowie i nauczyciele gimnazjów.

Fabryka piękna!

Ogromną popularnością cieszyła się „Fabryka piękna” przygotowana przez SALON Fryzjerski  MĘSKI  Barbershop. Uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej mieli ręce pełne roboty. Przyszli fryzjerzy z finezją i artystycznym zacięciem wykonywali przeróżne fryzury damskie i męskie oraz golili brody. Gimnazjaliści i nasi uczniowie przechodzili prawdziwe metamorfozy.

Dziękujemy Gościom za przybycie

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Dyrekcji, Nauczycieli i Gimnazjalistów. Drodzy koledzy i koleżanki, dziękujemy Wam za przybycie i wspólne przeżywanie tego święta. Pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły są dla Was zawsze otwarte. Mamy nadzieję, że świetnie spędziliście czas i dobrze się bawiliście. Dołączcie do nas !!!

Dziękujemy wszystkim naszym nauczycielom i uczniom za przygotowanie i organizację Dnia Otwartego.

Zapraszamy na fotoreportaż do galerii.