Uroczyste pożegnanie maturzystów

,,Szukajcie prawdy jasnego płomienia, szukajcie nowych nieodkrytych dróg….” Cytat z wiersza Adama Asnyka ,,Do młodych’’ był mottem, które towarzyszyło tegorocznym uroczystościom pożegnania maturzystów. W uroczystym pożegnaniu maturzystów 2017, które odbyło się 28 kwietnia 2017r. w samo południe udział wzięli rodzice uczniów kończących szkołę, nauczyciele i dyrekcja szkoły.  Za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz szczególne osiągnięcia w konkursach absolwenci otrzymali nagrody z rąk pani dyr. Bożeny Krzyżanowskiej. Zgodnie z tradycją szkoły odbyło się przekazanie Sztandaru Szkoły przedstawicielom uczniów klas drugich. Uroczystość przygotowały panie Urszula Jermakowicz wraz z Heleną Tymoszewicz oraz Chór Szkolny pod dyrekcją pana Łukasza Kraujutowicza. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze.  Trzymamy kciuki!