Piłka ręczna dziewcząt

SUKCESY OBECNEJ DRUŻYNY LO W  PIŁCE  RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

 

Rok szkolny 2015/2016

IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej dziewcząt

Skład  zespołu: od lewej Aleksandra Żoch, Klaudia Wojtkowska,  Martyna Dobrogowska, Gabriela Kłopotowska, Agata Kobus, Angelika Grzybowska, Agata Kobus, Natalia Weremijewicz, Kamila Walczuk, Izabela Surmacz, Aleksandra Borysiuk, Weronika Tyborowicz. Brakuje na zdjęciu: Aleksandry Terpiłowskiej i Amelii Kłopotowskiej.

 

Rok szkolny 2014/2015

II miejsce w XI Mazurskim Festiwalu Piłki Ręcznej w Giżycku w kategorii juniorki młodszej 25-28.08.2014r.

III miejsce w VI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej ,,Karczew Cup 2014’’ w kategorii juniorki młodszej  07-10.11.2014r. W czasie turnieju w Karczewie dziewczęta miały  okazję uczestniczyć w treningu pokazowym prowadzonym przez obecne  kadrowiczki  Iwonę Niedźwiedź i Patrycję Kulwińską oraz byłą kadrowiczkę Iwonę Nabożną, które zostały zaproszone przez organizatorów turnieju.

II miejsce w XVIII Mikołajkowym  Turnieju Piłki Ręcznej juniorek  w Łomży 06.12.2014r.

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego juniorek, Łomża -  07.03.2015r.

I miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora LO w Łosicach  04.06.2015r.

 

===========================================================

 

Dziewczęta reprezentujące Zespół  Szkół w Siemiatyczach  w rozgrywkach piłki ręcznej

 

w latach 2011-2014

1. Derewońko Paulina

2. Doroszkiewicz Sylwia

3. Drywulska Katarzyna

4. Dziedzia Kamila

5. Klepacka Kinga

6. Koc Kamila

7. Kosińska Karolina

8. Krakówko Dominika

9. Mudel Urszula

10. Niczyporuk Ewa

11. Pacholska Angelika

12. Sawicka Karolina

13. Sawoniuk Justyna

14. Skrzeczyńska Gabriela

15. Szymczuk Małgorzata

16. Terpiłowska Aleksandra

17. Uściniak Karolina

18. Wińska Karolina

19. Zduniewicz Katarzyna

 

w latach 2008-2011

1. Androsiuk Małgorzata

2. Jachimczuk Monika

3. Jakuć Marta

4. Karwacka Katarzyna

5. Karwacka Marta

6. Kryńska Weronika

7. Michalak Natalia

8. Piotrowska Paulina

9. Siemion Renata

10. Tokarska Justyna

11. Tymińska Magdalena

12. Wojciuk Agnieszka

13. Twarowska Dominika

 

w  latach 2005-2008

1. Bajena Małgorzata

2. Dawidziuk Barbara

3. Filipiak Monika

4. Gackiewicz Magdalena

5. Jasieńczuk Sandra

6. Karpiuk Dorota

7. Krysińska Maria

8. Krzyżanowska Aleksandra

9. Mudel Hanna

10. Obniska Katarzyna

11. Olędzka Magdalena

12. Pawluk Paulina

13. Terebun Agnieszka

14. Ustyjańczuk Magda

15. Zdrojewska  Marzena

 

w latach 2000-2005

1. Dawidziuk Sylwia

2. Godun Urszula

3. Gumieniak Marlena

4. Hruświcka Sylwia

5. Karpiuk Marta

6. Kobus Magdalena

7. Kocieba Aneta

8. Kurpeta Katarzyna

9. Lubowicka Kamila

10.  Kosk Kinga

11. Michalak Justyna

12. Michalak Narcyza

13. Mudel Katarzyna

14. Myszczuk Emilia

15. Nazarko Katarzyna

16. Panasiuk Inga

17. Porowska Agnieszka

18. Przychodzeń Joanna

19. Radziszewska Agata

20. Romanowska Katarzyna

21. Siemion Sylwia

22. Warmińska Marta

23. Wieczorek Beata

24. Wrzosek Wioleta

25. Zembrowska Iwona

26. Zdrojewska Katarzyna

 

w latach  1996-2000

1. Baltaziuk Monika

2. Barwiejuk Magdalena

3. Bereza Katarzyna

4. Brzezińska Ewa

5. Draszczuk Joanna

6. Godun Justyna

7. Jarocka Eliza

8. Jurczuk Monika

9. Kobus Marta

10. Kurpeta Katarzyna

11. Leszczak Sylwia

12. Leszczak Emilia

13. Mazurczak Justyna

14. Mudel Iwona

15. Piotrowska Justyna

16. Wawrentowicz Anna

17. Wiercińska Marta

18. Zagubień Irmina

19. Zembrowska Iwona

20. Kosz  Urszula

21. Olszewska Agnieszka

22. Puch Anna

23. Bonda Joanna

 

w latach 1992-1996

1. Andrzejczuk Katarzyna

2. Barwiejuk Magdalena

3. Ciepłucha Aneta

4. Chrusowicz Katarzyna

5. Draszczuk Joanna

6. Gąsiewska Wioletta

7. Grzyb Ewa

8. Gołąb Małgorzata

9. Jurkiewicz Aneta

10. Kozłowska Monika

11. Leoniuk Edyta

12. Łopaciuk Marta

13. Niemyjska Małgorzata

14. Pućko Monika

15. Sarna Monika

16. Worońska Edyta

17. Wieczorek Agata

18. Zdaniewicz Monika

 

Sukcesy reprezentacji dziewcząt od 1992 pod opieką

trenera  Wojciecha Zieleniewskiego

2015/2016 - IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2014/2015 – IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2013/2014 - IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2012/2013 - IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego (trener: Cezary Kudelski )

2011/2012 - II miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2010/2011 – II miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2009/2010 –  I miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2008/2009 –  I miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2007/2008 –  IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2006/2007 – V miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2005/2006 – III miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2004/2005 – II miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2003/2004 – II miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego

2003/2004 – VI miejsce w VII Mikołajkowym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt r. 1996 i młodsze Łomża 5-7 XII 2003 r

2002/2003 – IV miejsce w Lidze o Mistrzostwo Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego

2001/2002 – IV miejsce w Lidze o Mistrzostwo Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego

2000/2001 – III miejsce w Olimpiadzie Województwa Podlaskiego

2000/2001 – III miejsce w Lidze o Mistrzostwo Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego

2000/2001 – II miejsce w otwartym turnieju ,,Zima 2000’’ w Łomży

1999/2000 – IV miejsce w Olimpiadzie Województwa Podlaskiego

1999/2000 – II miejsce w Lidze o Mistrzostwo Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego

1998/1999 – I miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego Szkół Ponadpodstawowych

1998/1999 – IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1997/1998 – III miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej Szkół Ponadpodstawowych

1997/1998 – II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1996/1997 – II miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej Szkół Ponadpodstawowych

1996/1997 – IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1995/1996 – III miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej Szkół Ponadpodstawowych

1995/1996 – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1994/1995 – IV miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej Szkół Ponadpodstawowych

1994/1995 – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1993/1994 – IV miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej Szkół Ponadpodstawowych

1993/1994 – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1992/1993 – II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

 

Sukcesy reprezentacji przed rokiem 1992

1990 – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1979 – I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1977 – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1976 – II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1970 – I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1969 – II miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1968 – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych

1964 – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadpodstawowych