Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września na sali gimnastycznej miała miejsce inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Bożena Krzyżanowska, która serdecznie przywitała uczniów, rodziców i nauczycieli. Szczególnie ciepło wszystkich, którzy w tym roku rozpoczynają naukę i pracę w naszej szkole. W swoim krótkim wystąpieniu dyrektor Krzyżanowska życzyła całej społeczności szkolnej owocnej pracy. Przedstawicielka Rady Rodziców, Jolanta Sidorowicz życzyła uczniom i nauczycielom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.  Po odprowadzeniu sztandaru szkoły uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami. Maturzyści zgodnie z wieloletnią tradycją, upamiętnili rocznicę wybuchu II wojny światowej udając się w pochodzie na cmentarz, gdzie złożyli wieńce na grobach żołnierzy oraz Ignacego Gilewskiego – założyciela naszego liceum.