Mikołajkowy Kiermasz Ciasta 2017

W tym roku jego organizacją zajęła się klasa IC pod opieką wychowawcy, Ewy M. Iwaniak. Warto imiennie wymienić tych uczniów, którzy postarali się o domowe wypieki. A byli to: Łukasz Daciuk, Aleksandra Demianowcz, Katarzyna Michnowska, Marta Weremijewicz, Gabriela Twarowska, Wioleta Wasilewska, Patrycja Oksztul, Albert Krysiuk, Justyna Daniluk (z klasy IC). Do akcji włączyli się również: Weronika Boratyńska i Karolina Perlejewska (kl. IIC), Gabriela Poniatowska i Weronika Sobecka (kl. IIB), Beata Przesmycka (kl. IB) oraz Kamil Szczurowski, Błażej Stasiuk i Jakub Lendzion (kl. IID) oraz Szyszko Patrycja, Julia Terebun, Agata Bajena, Agata Pućko, Julia Górska, Gabrysia Malewska i Natalia Jaszczołt (kl. IA). Za czas i chęci poświęcone na przygotowanie wypieków serdecznie dziękujemy.

Podczas tegorocznego kiermaszu zebraliśmy kwotę 872,5 zł, która podobnie jak w roku ubiegłym zostanie przekazana na gwiazdkowe upominki dla podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Siemiatyczach. Ich zorganizowaniem i przekazaniem zajmie się pani Iwona Hapanowicz-Charko wraz z grupą wolontariuszy z naszej szkoły, którzy regularnie odwiedzają pensjonariuszy tego zakładu.