Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

24 października 2018r. odbył się powiatowy etap Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS, który przeprowadziły pracownice Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Siemiatyczach.

Zakwalifikowało się do niego piętnastu uczniów z powiatu siemiatyckiego, którzy zdobyli największą liczbę punktów z testu w eliminacjach szkolnych. Byli to uczniowie naszej szkoły oraz z Zespołu Szkół Technicznych w Czartajewie i Zespołu Szkół Rolniczych w Ostrożanach. W wyniku eliminacji powiatowych wyłoniono pięciu laureatów, którymi zostały uczennice naszej szkoły: Natalia Tomczuk, Hanna Tarasiuk, Natalia Terebun, Natalia Krajewska i Julia Żebrowska. Przed nimi jeszcze ostatni etap wojewódzki 30. listopada b.r., który odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku. Opiekunem uczennic jest pani Małgorzata Sawczuk. TRZYMAMY KCIUKI!