Debiut siatkarek w I Lidze szkolnej zakończony zwycięstwem

Dnia 21.11.2018r. dziewczęta z naszej szkoły rozegrały pierwszy mecz w ramach I Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego.

 

 

Naszym przeciwnikiem była drużyna z Zespołu Szkół nr 4 w Bielsku Podlaskim, z którą będziemy w parze jeździć na turnieje rozgrywane w ramach ligi. Na początku rozgrywek drużyny które są w parach muszą ze sobą rozegrać mecz i właśnie w pierwszym meczu rozegranym w Bielsku Podlaskim licealistki z Siemiatycz wygrały 2:0 w setach 25:14 i 25:17. Tym sposobem nasza drużyna zdobyła pierwsze trzy punkty w lidze. Następne dwa mecze w formie już turnieju rozegramy w Białymstoku z drużynami II LO i VI LO.

Skład drużyny:

od lewej stoją: Aleksandra Łuba, Oliwia Łukasiuk, Julia Żebrowska, Katarzyna Michowska,

siedzą: Katarzyna Lachowicz, Weronika Sobecka, Marta Weremijewicz