Mikołajkowy Kiermasz Ciasta

Kolejny Mikołajkowy Kiermasz Ciasta za nami. W tym roku na wysokości zadania stanęli uczniowie klasy IB oraz klasy IIC, pod opieką wychowawczyń: pani Moniki Basisty oraz pani Ewy M. Iwaniak, którzy zadbali o 14 rodzajów słodkich wypieków.

Stoisko dla łasuchów rozstawione zostało na holu naszej szkoły i już od pierwszej przerwy cieszyło się ogromnym zainteresowaniem szkolnej społeczności. Z naszego zaproszenia do wzięcia udziału w tej corocznej charytatywnej akcji skorzystało również kilkoro rodziców, którzy tego dnia pofatygowali się do szkoły, by zakupić trochę słodkości i wesprzeć naszą zbiórkę. W tym roku zebraliśmy blisko 600 zł. Fundusze te, podobnie jak w poprzednich latach, w całości zostaną przeznaczone na zakup świątecznych upominków dla podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Siemiatyczach.