Spotkanie świąteczne

Zgodnie z naszą tradycją, ostatniego dnia nauki przed Świętami Bożego Narodzenia, czyli 21 grudnia, na holu szkolnym odbyło się spotkanie świąteczne.

Tegoroczne jasełka przygotowali uczniowie klasy ID pod przewodnictwem ks. Bartosza Margańskiego oraz chór szkolny pod batutą p. Łukasza Kraujutowicza. Przedstawienie odbyło się na wesoło, ale nie zabrakło także treści religijnych. Raz jeszcze przypomnieliśmy sobie na czym tak naprawdę polegają święta.

Niecodzienny charakter spotkania podkreśliły śpiewane kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Na zakończenie pani dyrektor złożyła świąteczne życzenia zgromadzonym i w radosnych nastrojach wszyscy rozeszli się do sal, w których odbyły się klasowe spotkania wigilijne.