Festiwal talentów

Walentynki 2019 obchodziliśmy w naszej szkole podwójnie. Klasa I C zajęła się walentynkową pocztą i dekoracjami, a nauczyciele bibliotekarze z grupą uczniów przygotowali siódmy już szkolny Festiwal Talentów.

Wydarzenia miały miejsce oczywiście 14 lutego. Młodzież mogła obdarować się nawzajem drobnymi upominkami i ciepłymi słowami oraz pokazać innym własne pasje. Festiwal Talentów z dużym profesjonalizmem poprowadzili: Angelika Boruc z kl. I A i Hubert Łazowski z kl. I D. Swoje zainteresowania muzyką, tańcem, aktorstwem i fotografią zaprezentowało sześć osób.
• Ola Łempicka (kl. IB) zaśpiewała przy wtórze gitary piosenkę Sylwii Grzeszczak „Flirt”,
a w wykonaniu Filipa Kłopotowskiego (kl. ID) usłyszeliśmy „Nieznajomego” Dawida Podsiadło.
• Dominika Klimaszewska (kl. IIA) swoją pasję „wytańczyła”, a Bartek Bobienko (kl. IIC) „odegrał” w przezabawnym skeczu „Poidełko”.
• Efekty fotograficznych pasji Kamili Komoń (kl. IA) oraz Oli Granatowskiej (kl. IIIB) publiczność mogła docenić oglądając prezentacje zdjęć, które naprawdę robiły wrażenie!
Imprezę zakończyło wystąpienie pani Dyrektor Bożeny Krzyżanowskiej, która podziękowała uczestnikom i organizatorom walentynkowych wydarzeń, życzyła wszystkim rozwijania i odkrywania swoich pasji, a bohaterom VII Festiwalu Talentów wręczyła drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.