Uroczyste pożegnanie absolwentów

W piątek, 26 kwietnia uczniowie klas maturalnych uroczyście zakończyli rok szkolny. Przedstawiciele klas drugich Katarzyna Michnowska i Bartosz Bobienko w imieniu całej społeczności szkolnej pożegnali uczniów klas trzecich. Głos zabrali również przedstawiciele Rady Rodziców. Następnie dyrektor szkoły Bożena Krzyżanowska wręczyła listy gratulacyjne rodzicom najlepszych uczniów oraz uczniom świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem.

Uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Były również nagrody dla sportowców, osób reprezentujących szkołę w poczcie sztandarowym, Młodzieżowej Radzie Miasta, śpiewających w chórze i biorących udział w konkursach. Rozstrzygnięto też konkurs organizowany przez Policję. Następnie odchodzący uczniowie przekazali sztandar szkoły najstarszemu rocznikowi w szkole.
Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Dyrektor życzyła wszystkim absolwentom powodzenia na maturze. W trakcie imprezy wystąpił chór szkolny pod kierownictwem Łukasza Kraujutowicza.
Tradycyjnie po zakończeniu uroczystości uczniowie wykonali pamiątkowe fotografie na schodach przed szkołą i udali się do klas na ostanie spotkania z wychowawcami.