Wizyta ks. biskupa Tadeusza Pikusa

21 maja 2019r. mieliśmy zaszczyt gościć w murach naszej szkoły Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Tadeusza Pikusa.

Cieszyliśmy się również z obecności wśród nas księdza proboszcza Henryka Polaka, sekretarza Ks. Biskupa Tomasza Szmurło (naszego absolwenta) oraz pana starosty Jana Zalewskiego. Wyjątkowych gości powitała pani Dyrektor Bożena Krzyżanowska oraz przedstawiciel samorządu uczniowskiego Mateusz Sidorowicz. Młodzież przedstawiła zebranym krótki program artystyczny zatytułowany „W mocy Bożego Ducha”. Spotkanie uświetnił znakomity występ chóru szkolnego. Ksiądz Biskup podziękował za miłe i serdeczne przyjęcie oraz udzielił wszystkim zgromadzonym pasterskiego błogosławieństwa na dalsze lata pracy i nauki.

Po zakończeniu części artystycznej nasz Gość zwiedził muzeum, wpisał się do kroniki szkolnej oraz spotkał z dyrekcją i gronem pedagogicznym.