Zakończenie roku szkolnego

Dobiegł końca kolejny rok szkolny. W tym roku wyjątkowo w środę 19 czerwca 2019r. odbyło się jego uroczyste zakończenie. Po raz kolejny uroczystość odbyła się przed głównym wejściem do szkoły. Niewątpliwie był to ciekawy rok przepełniony intensywną pracą. Uczniowie klas I i II LO oraz BS I stopnia pożegnali się na czas wakacji z nauczycielami i przyjaciółmi.

Odbyło się również pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Wręczono też nagrody za szkolne konkursy językowe, zawody sportowe (II miejsce w Licealiadzie Woj. Podlaskiego w piłkę ręczną chłopców), za udział w konkursie graficznym ,,75 lecie szkoły” oraz za film promujący życie bez uzależnień na konkurs Sanepidu.

 

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymały łącznie 63 osoby, najwięcej w klasie 1A – 15 osób. Gratulacje i życzenia złożyła wyróżnionym pani Dyrektor Bożena Krzyżanowska. Przedstawicielka Rady Rodziców, pani Jolanta Sidorowicz podziękowała nauczycielom za pracę w ciągu całego roku szkolnego, a uczniom życzyła bezpiecznych i udanych wakacji. Następnie wszyscy uczniowie udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.