Tłusty czwartek

 Paczki2019

Kolejny tłusty czwartek za nami

228.550 – tyle kalorii zjedli uczniowie naszej szkoły podczas tegorocznej pączkowej akcji z okazji tłustego czwartku J. To oczywiście liczba w przybliżeniu, ale i tak robi wrażenie. Kto by tam jednak w tłusty czwartek liczył kalorie? Grunt, że przez większą część dnia w zasięgu ręki mieliśmy pyszne, domowe pączki, które doskonale współgrały z kawką z naszego szkolnego automatu. Bardziej wybredni tego dnia w plecaku nosili butelkę mleka, bo nie wyobrażali sobie innego towarzystwa dla tych drożdżowych ciastek. A przypomnijmy, że wielkie smażenie pączków w ostatnią środę karnawału powoli staje się naszą szkolną tradycją. Nauczyciele i pracownicy do godzin nocnych uwijali się, by usmażyć, bagatela, blisko 2700. Dziękujemy za ich czas i pracę.

Akcją promocyjną oraz sprzedażą pączków zajęła się klasa IIC wraz z wychowawcą, a zebrane fundusze będą przeznaczone na pomoce naukowe do naszej szkoły.

paczki20191

 

paczki20192

 

paczki20193

 

paczki20194

 

paczki20195

 

paczki20196

 

paczki20197

 

paczki20198