Wygrany pierwszy mecz

Zespół z Kolna pomimo, że pierwszy rok startuje w rozgrywkach, to trzon drużyny stanowią zawodniczki, które grają i trenują w klubie  GUKS Dwójka Łomża, dlatego od początku mecz był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie zdobyliśmy niewielką przewagę, a tak faktycznie rozstrzygnięcie meczu nastąpiło w ostatnich pięciu minutach, kiedy po udanych interwencjach bramkarki Izy Surmacz rozgrywająca Amelka Kłopotowska rzuciła dwie bramki, a następnie po faulach przeciwniczek,  wykorzystała trzy rzuty karne. W całym meczu Amelka rzuciła osiem bramek, oprócz niej trzy bramki zdobyła Martyna Dobrogowska, dwie Natalka Weremijewicz i po jednej dwie Agaty Kobus. Podstawowa  drużyna wystąpiła w składzie: Aleksandra Terpiłowska kl. III A, Iza Surmacz  kl. II A, Martyna Dobrogowska kl. II D,  Amelia Kłopotowska kl. II D, Gabriela Kłopotowska kl. II D, Agata Kobus kl. II D, Agata Kobus kl. II D, Natalia Weremijewicz kl. II E. W rezerwie były uczennice z kl. I A Aleksandra Borysiuk, Weronika Kryńska, Weronika Tyborowicz, Klaudia Wojtkowska i Aleksandra Żoch. Zabrakło w naszym podstawowym składzie Aleksandry Gierasimiuk z kl. II A, która nieszczęśliwie skręciła kolano w czasie gry na treningu. W ramach Ligi Szkolnej dziewczęta rozegrają jeszcze cztery turnieje. Najlepsze cztery szkoły rozegrają turniej finałowy, który wyłoni Mistrza Województwa.