Konkurs fotograficzny

„MATEMATYKA JEST WSZĘDZIE”

1.Organizatorem konkursu są nauczyciele matematyki Zespołu Szkół w Siemiatyczach ul. Kościuszki 43.

2.Celem Konkursu jest zainteresowanie jak największej grupy osób różnymi obliczami matematyki. Konkurs jest skierowany do osób, które potrafią spojrzeć na Królową Nauk oczyma wyobraźni i uwiecznią swoje myśli na fotografii.

3.Konkurs skierowany jest do uczniów klas III gimnazjum.

4.Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu nie więcej niż 2 zdjęcia.

5.Prace konkursowe powinny być zapisane w formacie jpg. Zdjęcia nie mogą być w żaden sposób poprawiane, retuszowane, czy też obrabiane jakimkolwiek programem graficznym lub programem do obróbki zdjęć.

6.Zdjęcia biorące udział w konkursie powinny być artystycznym wyrażeniem pojęcia matematycznego, prawidłowości matematycznej lub metaforą matematyczną bądź żartem matematycznym.

7.Prace należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12.03.2016 r.

8.W mailu należy podać:

- imię i nazwisko autora zdjęcia, telefon,

- imię i nazwisko nauczyciela matematyki,

- adres i telefon szkoły,

- nazwę pliku.

9.W Konkursie mogą brać udział wyłącznie te prace, które nie były nigdzie publikowane, ani nie brały udziału w żadnym konkursie.

10.Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikowania prac nie spełniających wymogów określonych w regulaminie.

11.Prace oceniać będzie powołane przez Organizatorów jury. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

12.Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi w trakcie Dnia Otwartego Szkoły.

13.Prace konkursowe przechodzą na własność Organizatorów, którzy mają prawo do nieodpłatnego wykorzystania ich do celów promocyjnych i reklamowych.