Spotkanie z Agnieszką Korzeniewską

Na szkolne spotkanie pani Agnieszka Korzeniewska przygotowała kilka miłych niespodzianek. Biblioteka otrzymała dwie książki pisarki, a uczniowie mieli okazję spróbować sławnych na całym świecie belgijskich czekoladek oraz  wziąć udział w losowaniu upominków. Szczęście w loterii dopisało Kamili Makiej z kl. IA, która wylosowała najnowszą książkę pani Agnieszki z jej autografem. Były też wspólne zdjęcia i rozmowy „w kuluarach”. Całe spotkanie przebiegało w sympatycznej atmosferze, co jest niewątpliwą zasługą ciepłej osobowości naszego gościa. W podziękowaniu za miłe chwile młodzież wręczyła pisarce kwiaty, a pani dyrektor Bożena Krzyżanowska książkę wydaną z okazji siedemdziesięciolecia LO w Siemiatyczach.