Szkolny Festiwal Talentów

12 lutego 2016r. odbył się po raz czwarty Szkolny Festiwal Talentów. Wzięło w nim udział 11 uczestników, w tym jedna para taneczna: Karolina Nikitorowicz z kl. III E i Bartek Boguszewski z IIID. Prezentacje zdjęć przedstawiły Kasia Jarocka z kl. IA i Justyna Kruszewska z kl. IIIC. Ola Kasperuk z kl. IC zaprezentowała swoje prace plastyczne. Karol Łuniewski z kl. IID zagrał na perkusji, a Paulina Trochimiak z kl. IC na saksofonie. Śpiewem zachwycały nas Katarzyna Król z kl. IIIE, Agata Wawrzyniak z kl. IB, Angelika Nikołajuk z IIIE i Kamila Skuliniec z kl. IIB. Imprezę poprowadziła Weronika Fiedorczuk i Hubert Siczuk z kl. IIC pod czujnym okiem pani profesor Barbary Łuby i Heleny Tymoszewicz.