Mistrzostwa Powiatu Szkół Średnich w Siatkówce

Dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły biorą udział w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce.

Dnia 01.03 i 11.03.2016 r.w sali ZSR Ostrożany i ZS w Drohiczynie odbyły się dwa z trzech zaplanowanych turniejów o Mistrzostwo Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły powiatu siemiatyckiego. W turniejach  rywalizowały drużyny: w kategorii dziewcząt - ZS Siemiatycze, ZSR Czartajew i ZSR Ostrożany i LO Drohiczyn w kategorii chłopców -  ZS Siemiatycze, ZSR Czartajew, ZSR Ostrożany. Ostatni turniej odbędzie się na początku kwietnia w sali ZS Siemiatycze. Po dwóch turniejach dziewczęta zajmują I miejsce, chłopcy II miejsce .

Skład drużyny dziewcząt ZS Siemiatycze :

Sylwia Wardecka, Magdalena Kowalczuk, Magdalena Żebrowska, Joanna Trojanowska, Anna Bajena, Karolina Kryńska, Magdalena Bobrowicz, Aleksandra Mikołajczuk, Wioleta Koc, Paulina Trochimiak

Skład drużyny chłopców ZS Siemiatycze  :

Mateusz Stefaniuk, Marcin Moczulski, Łukasz Kalicki, Rafał Suchodolski, Marek Goryczkowski, Marek Jakimczuk, Piotr Lachowicz, Michał Tarasiuk

Trener zespołów : Wojciech Zieleniewski