WESOŁA ZABAWA I WIELE ATRAKCJI NA „MAJÓWCE Z KEN-EM”

 

 

 

Celem naszej imprezy było zintegrowanie mieszkańców, dzieci i młodzieży oraz włączenie wszystkich uczestników do wspólnej zabawy. Najmłodsi mogli korzystać z dmuchanej zjeżdżalni i poskakać w dmuchanym zamku, wykonywać różne „sztuczki”, malować kredą na asfalcie, puszczać gigantyczne bańki mydlane i uczestniczyć w innych atrakcyjnych grach i zabawach. Dużą popularnością cieszyło się malowanie buziek dzieciom przez bardzo utalentowane uczennice liceum.

Każda klasa przygotowała stoisko z prezentacją profilu klasy i jej osiągnięć, by potencjalnych kandydatów do nauki w LO przekonać do danego profilu. Klasy wykazały wiele pomysłowości i kreatywności by wypaść jak najlepiej. Smakołyki, pokazy, mikroskop, quizy, zagadki cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Klasy przygotowały również pokaz mody z wybranego okresu zaprezentowany przez piękne dziewczęta i przystojnych chłopaków.

Dużą atrakcją okazał się program muzyczny ”Twoja twarz brzmi znajomo”. Każda klasa zaprezentowała w nim wybraną przez siebie gwiazdę. Świetne przebrania i wykonania przeniosły nas na wielkie estrady.

Uczniowie pięknie śpiewali, tańczyli i wspólnie się bawili. Również nauczyciele biorąc udział w różnych konkurencjach pokazali, że wielkie poczucie humoru nie jest im obce.

Uczniowie o sportowym zacięciu zaprosili na mecz siatkówki i piłki ręcznej.  Do rozgrywek naszych dziewcząt na „orliku” zaprosiliśmy drużynę piłki ręcznej z Gimnazjum nr 2 z trenerem p. Jerzym Roszczenko oraz drużynę piłki siatkowej z Gimnazjum nr 1 z trenerem p. Dariuszem Milewskim. Mecze były zacięte i  dostarczyły wiele emocji i dobrej zabawy kibicującym. W przerwie obejrzeliśmy bardzo piękny pokaz cheerleaderek z Gimnazjum nr 1 w Siemiatyczach, przygotowany przez  p. Kamilę Półtorak.

Było też miasteczko ruchu drogowego przygotowane przez Powiatową Komendę Policji w Siemiatyczach, pokazy strażackie w wykonaniu Państwowej Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Siemiatyczach oraz pokazy Straży Granicznej z Mielnika, punkt ratownictwa medycznego przygotowany przez pana Marcina Usakiewicza. Obecność służb uatrakcyjniła naszą majówkę. Bardzo dziękujemy za pomoc i współpracę. Dziękujemy panu Grzegorzowi Walczakowi za pomoc w transporcie symulatora z policji.

Organizatorzy pikniku i firmy, w których praktyki odbywają uczniowie szkoły zawodowej serwowali przekąski, słodkości, różnorodne pieczywa, wodę z miętą i pyszną kawę. Dziękujemy za współpracę firmom: Restauracji Cezar, Restauracji Kresowiak, „Społem” PSS.

„Majówka z KEN-em” udała się wspaniale. Atrakcji było co niemiara, a pogoda tego dnia była wprost wymarzona. Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły pokazali, jak pięknie potrafią śpiewać, tańczyć i wspólnie się bawić. Atrakcje zorganizowane tego dnia nie tylko promowały naszą szkołę, ale  pokazały szereg możliwości spędzania wolnego czasu na wesoło, w pięknym otoczeniu naszej szkoły. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na następną "Majówkę z KEN-em". Tak więc do zobaczenia za rok!