Dziewczęta z naszej szkoły zajęły II miejsce w turnieju siatkówki ,,Gramy dla Papieża'' w Dziadkowicach.

Drużyna siatkówki dziewcząt z naszej szkoły  przygotowując  się do zawodów wojewódzkich w dniu 18.10.2016r. brała udział  w turniej ,,Gramy dla Papieża’’, który corocznie rozgrywany jest w Dziadkowicach.

Oprócz naszych dziewcząt w turnieju brały udział drużyny z PG Dziadkowice, PG Kleszczele i UKS Danex Siemiatycze. Dziewczęta w zupełnie odnowionym składzie miały okazję po raz pierwszy spróbować swoich sił w turnieju. Wcześniej 11.10.2016r. w pierwszym sparingu wygrały 3:0 z ZSOiZ Ciechanowiec, który w zeszłym roku szkolnym grał w I Lidze szkolnej. W Dziadkowicach dziewczęta były o krok od zwycięstwa. Przegrały w trzecim decydującym secie 15:13 z UKS Danex. Pozostałe mecze zakończyły się zwycięstwem i zajęły II miejsce. Jak na debiut drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony i rokuje to nadzieje na wygranie w tym roku III Ligi szkolnej i awans do drugiej. Wyniki meczów: LO Siemiatycze – UKS Danex Siemiatycze 1:2 (20:25, 25:18,13:15),LO Siemiatycze -PG Kleszczele 2:0 (25:19, 25:16), LO Siemiatycze - PG Dziadkowice (25:16, 25:19). Skład drużyny: Gabriela Poniatowska, Weronika Sobecka, Katarzyna Lachowicz, Anna Bajena, Magdalena Bobrowicz, Magdalena Zieniuk. Najlepszą zawodniczką w naszym zespole została wyróżniona Gabriela Poniatowska.