Wycieczka do Warszawy

W dniu 20 grudnia 2016r. uczniowie klas 1d oraz 3d pod opieką Pani Agnieszki Stypułkowskiej, Pani dyrektor Teresy Urbańskiej, a także dwóch przedstawicieli Klasowej Rady Rodziców, ochoczo ruszyli w kierunku stolicy. W pierwszej kolejności młodzież zwiedziła Giełdę Papierów Wartościowych. Następnym przystankiem była siedziba TVP, gdzie przewodnik oprowadził uczniów po studiach nagraniowych i opisał ich funkcjonowanie od strony technicznej. Młodzi mieli tamże okazję przyglądać się występowi Margaret – znanej polskiej piosenkarki. Kolejnym punktem wycieczki było Muzeum Narodowe, gdzie podzieleni na dwie grupy uczniowie podziwiali pojedyncze dzieła oraz tematyczne wystawy. Następnie młodzież zwiedziła wystawę kosmiczną "Gateway to space", której najatrakcyjniejszym elementem był skafander Jurija Gagarina. Uwieńczeniem szkolnej wyprawy były zakupy w jednej z licznych warszawskich galerii handlowych.

Foto: Studio TVP z którego emitowany jest magazyn śniadaniowy produkcji polskiej: Pytanie na śniadanie.