Lekcja o Funduszach Europejskich

W naszej szkole po raz drugi uczniowie klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczestniczyli w takiej lekcji.

Podczas 45-minutowych zajęć uczniowie dowiedzieli się m.in. jak Fundusze Europejskie pomagają młodym ludziom przekuć pomysł w biznes. Pani Bożena Krzyżanowska i Irena Łuba przeprowadziły lekcję w oparciu o dostarczony scenariusz oraz specjalnie przygotowane materiały. Uczniowie, którzy najszybciej rozwiązali zadania konkursowe związane z tematyką Funduszy Europejskich, otrzymali drobne upominki.

Uczniowie ocenili tą lekcję jako ciekawą, podobała im się forma zajęć i dostosowane do ich wieku materiały informacyjne w formie filmu instruktażowego oraz komiksu.