Mistrzostwa Powiatu Szkół Średnich

Dnia 14.03.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Średnich w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Dziewczęta z naszej szkoły pokonały bez straty seta wszystkie zespoły z powiatu. Tydzień wcześniej drużyna dziewcząt zakończyła rozgrywki III Ligi w ramach Licealiady Województwa Podlaskiego i podobnie jak w przypadku powiatu wygrały wszystkie mecze bez straty seta zdobywając tym sposobem awans do II Ligi.

Z drużyną grającą w  II Lidze  spotkaliśmy się w turnieju powiatowym. Dziewczęta z  ZSR Ostrożany, z którymi  wygraliśmy, w tym roku szkolnym zajęły IV miejsce w II Lidze.  Klasyfikacja końcowa w turnieju: ZS Siemiatycze, ZSR Ostrożany, LO Drohiczyn, ZSR Czartajew. W kategorii chłopców zgłosiły się tylko dwie szkoły i w meczu drużyna ZSR Ostrożany pokonała naszych chłopców 2:0.

Skład drużyny dziewcząt:

Katarzyna Lachowicz, Weronika Sobecka, Hanna Liguz, Anna Bajena, Magdalena Bobrowicz, Aleksandra Mikołajczuk, Magdalena Zieniuk, Wioleta Koc, Paulina Trochimiak

Skład drużyny chłopców:

Mateusz Troc, Tomasz Cwalina, Marek Jakimczuk, Marek Gorczkowski, Piotr Lachowicz, Mateusz Sitarski, Karol Łuniewski