ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca 2017 r. Kolejny rok szkolny już za nami. Tym razem, z powodu kapryśnej pogody, zakończenie odbyło się nie na boisku ale w sali gimnastycznej.  Ten dzień to dla uczniów liceum ostatni dzień w szkole w tym roku szkolnym. A dla uczniów klasy III ZSZ to dzień rozstania ze szkołą, kolegami i nauczycielami. Po wielu miesiącach nauki przyszedł wreszcie czas na podsumowania, podziękowania i życzenia. Dyr. Bożena Krzyżanowska, serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, następnie podsumowała miniony rok szkolny dziękując  za czas wytężonej pracy. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. W klasie IA - 10, IB - 5, IC - 2, ID - 7, IIA - 4, IIC - 7, I ZSZ - 2 i  III ZSZ - 3 osoby otrzymały świadectwa z biało-czerwonym paskiem. W szkole w tym roku szkolnym ponad 20% uczniów uzyskało średnią ocen 4,5 i wyżej. Szczególne gratulacje otrzymała uczennica klasy II C Aleksandra Kasperuk która ma najwyższą  w szkole średnią ocen 5,88. Ola  w minionym roku szkolnym otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów, teraz ponownie złożono kolejny wniosek. Pani dyrektor  życzyła wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom. Tegoroczne wakacje będą nieco dłuższe niż poprzednie. Nowy rok szkolny rozpocznie się 4 września.