Wirtualny Dzień Otwarty UKSW

Tegoroczni maturzyści zastanawiają się nad wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej i intensywnie poszukują w Internecie informacji o uczelniach.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, stworzyliśmy specjalny przewodnik o naszym Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zawarty w nim szeroki wachlarz kierunków ścisłych, medycznych oraz humanistycznych z pewnością ułatwi uczniom podjęcie kluczowej dla ich przyszłości decyzji.

Jednocześnie, chcielibyśmy zaprosić do udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym UKSW, który odbędzie się już 9 kwietnia 2021 na stronie:

Maturzyści znajdą tam wszystkie niezbędne informacje o rekrutacji, uczelni, kampusach oraz stypendiach. Już teraz na tej stronie uczniowie mogą zapisywać się na specjalny newsletter, który pomoże im w wyborze kierunku studiów.

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji Państwa maturzystom.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji: