Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Dzień otwarty UEW

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza maturzystów, rodziców i nauczycieli na wirtualny Dzień Otwarty. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w mediach społecznościowych. W programie przewidziane są rozmowy z wykładowcami, wywiady ze studentami i sesja Q&A. Transmisję będzie można oglądać już 14 kwietnia.

Wirtualny Dzień Otwarty to okazja do spotkania społeczności akademickiej mimo obostrzeń sanitarnych związanych z trwającą pandemią. W specjalnie na tę okazję zorganizowanym uniwersyteckim studiu telewizyjnym zostaną przedstawione szczegóły dotyczące rekrutacji i kierunków studiów. Podczas relacji

na żywo maturzyści i ich rodzice będą mogli porozmawiać na czacie z przedstawicielami uczelni, którzy chętnie odpowiedzą na zadawane pytania. Nie zabraknie też konkursów i niespodzianek. Wirtualny Dzień Otwarty zaplanowano na 14 kwietnia o godzinie 11:30.

Więcej informacji: link.

Jedna z większych wyższych szkół ekonomicznych w kraju

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu obejmuje jedenaście kierunków w języku polskim i cztery programy w języku angielskim, Szkołę Doktorską i studia doktoranckie dla obcokrajowców. Uczelnia oferuje interesujące kierunki studiów oraz możliwość dołączenia do licznych kół naukowych zajmujących się zagadnieniami m.in. z zarządzania, logistyki i bankowości. Studenci mogą się także uczyć pod opieką tutorów i praktyków biznesu, biorąc udział w Biznesowym Indywidualnym Programie Studiów.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu od lat jest najczęściej wybieraną uczelnią ekonomiczną w Polsce.

To przede wszystkim zasługa kadry i programu nauczania, ale również klimatycznego miejsca, w którym

się znajduje. Atutem uczelni jest położenie wydziałów, wszystkie budynki zlokalizowane są przy ulicy Komandorskiej i Kamiennej. Dworzec autobusowy i kolejowy oraz Rynek są w zasięgu bezpłatnego przejazdu rowerem miejskim. Na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zlokalizowane

są świetnie wyposażona biblioteka uniwersytecka, domy studenckie oraz część rekreacyjna, między innymi: basen, siłownia, boisko do siatkówki i miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/7bJ1XkJRp

Zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 513 340 845