JESIENNE TRELE 2011

Tegoroczny festiwal muzyczny Jesienne Trele odbył się 18 listopada (piątek) w sali widowiskowej SOK na ul. Zaszkolnej. Przez blisko 3 godziny na scenie przed publicznością, zaprezentowało się 24 młodych wykonawców. Siedmioosobowe jury w składzie: Bożena Krzyżanowska, Gabriela Krzanowska, Jolanta Sidorowicz, Agnieszka Bolewska-Iwaniuk, Zdzisław Warpechowski, Lechosław Ryszczuk oraz Eryk Gierasimowicz wyłoniło 7 zwycięzców. Tak więc, przyznano siedem równorzędnych nagród. Nagrodę Starosty Powiatu Siemiatyckiego otrzymał Zespół Desert Rose, Nagrodę Burmistrza Miasta Siemiatycze otrzymała Paulina Kryńska, nagrodę Przewodniczącego Rady Powiatu - Marcin Fiedoryszyn, nagroda Przewodniczącego Rady Miasta – Anna Maria Michaluk oraz Wiktoria Tryniszewska, Nagroda Nadleśnictwa Nurzec – Zespół Czasami 5, Nagrodę dyrektora SOK – Marcin Kłosowski, nagrodę dyrektora i Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Siemiatyczach otrzymała Anna Moczulska. Nagrodę dodatkową Katolickiego Radia Podlasie otrzymali: Natalia Jańczak, Ewelina Trochimowicz i Robert Filipek. Organizacją festiwalu zajęła się klasa 2D i Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół.