XXI Festiwal Piosenki "Jesienne Trele" 2017

W piątkowe popołudnie, 10 listopada 2017r., w Siemiatyckim Ośrodku Kultury odbyła się XXI edycja Festiwalu Piosenki „Jesienne Trele”. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Siemiatyczach przy wsparciu dyrekcji i Siemiatyckiego Ośrodka Kultury. W organizacji uczestniczyli uczniowie klasy IIB pod kierownictwem pani wicedyrektor Bożeny Czerkas i wychowawczyni Barbary Łuby.

Imprezę prowadzili: Łukasz Kubicki (IB), Karina Kuźmik (IIB), Gabriela Boguszewska (IIB) i Konrad Kołodko (IIB).

W tym roku zdolności wokalne i instrumentalne zaprezentowało 22 wykonawców.

Ich występy oceniło jury w składzie: Dyrektor Zespołu Szkół w Siemiatyczach – Bożena Krzyżanowska (przewodnicząca),  Zdzisław Warpechowski – pomysłodawca festiwalu, Piotr Siniakowicz – Burmistrz Miasta Siemiatycze, Jolanta Sidorowicz – Dyrektor Siemiatyckiego Ośrodka Kultury, Agnieszka Bolewska – Iwaniuk – redaktor Katolickiego Radia Podlasie,Ewa Magdalena Iwaniak – redaktor Kuriera Podlaskiego – Głosu Siemiatycz i nauczyciel języka polskiego w naszej szkole oraz Mateusz Sidorowicz – przedstawiciel samorządu szkolnego.

Nagrody otrzymali:

Karol Konachowicz – nagroda Starosty Powiatu Siemiatyckiego, Mateusz Borzym – nagroda Starosty Powiatu Siemiatyckiego, Renata Wójcik – nagroda Przewodniczącego Rady Powiatu, Kamila Kryńska – nagroda Burmistrza Miasta Siemiatycze, Agata Wawrzyniak –nagroda Przewodniczącej Rady Miasta, Magdalena Bobrowicz – nagrodaDyrektora Oddziału Banku BNP BGŻ Paribas S.A.w Siemiatyczach, Katarzyna Król – nagroda Dyrektora Siemiatyckiego Ośrodka Kultury, Kamila Skuliniec – nagrodaRady Rodziców i Dyrektora Zespołu Szkół w Siemiatyczach, Maria Zaręba oraz Kwartet Saksofonowy– wyróżnienia Katolickiego Radia Podlasie. Wszyscy wykonawcy otrzymali upominki odKuriera Podlaskiego – Głosu Siemiatycz.

Podczas festiwalu zaprezentowali się też: The Lunatic Band, Martyna Zajkowska, Majkel, Damian Stefaniuk, Filip Tymiński, Jakub Lendzion, Julia Łuczaj, Dominika Klimaszewska, Gabriela Dorotkiewicz, Julia Klaudia Sawczuk, Rafał Kryński, Weronika Tyborowicz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim fundatorom nagród i patronom medialnym.

Patroni medialni:  KURIER PODLASKI – GŁOS SIEMIATYCZ, KATOLICKIE RADIO PODLASIE, PODLASIE 24.