Jesienne Trele 2014

21 listopada 2014r. (piątek) w sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury po raz 18 odbył się Festiwal Piosenki Jesienne Trele. Na scenie pojawiło się kilkunastu solistów i solistek oraz 3 zespoły.

Wystąpili m.in. Agata Wawrzyniak, Weronika Piotrowska,  Martyna Kryńska,  Dominika Ratyńska, Katarzyna Król,  Ola Kiryluk,  Marcin Kłosowski, Marcin Fiedoryszyn,  Mateusz Nowak,  Majkel Parafiniuk,  Paweł Tymiński, zespoły Morning Beath, Fragile oraz Lepiej Trzy Razy W Prawo Niż Raz W Lewo. Jury w którego skład wchodzili: Bożena Krzyżanowska – przewodnicząca, Zdzisław Warpechowski, Lechosław Ryszczuk, Agnieszka Jaworowska, Agnieszka Bolewska-Iwaniuk, Jolanta i Jakub Sidorowicz oceniało pomysł i oryginalność wykonania, zaangażowanie, estetykę wykonania i efektowność występu. W tegorocznej edycji przyznano następujące nagrody: Nagrodę Starosty Powiatu Siemiatyckiego - Dominika Ratyńska, Nagrodę Burmistrza Miasta Siemiatycze - Lepiej Trzy Razy w Prawo Niż Raz w Lewo, Nagrodę Przewodniczącego Rady Powiatu - Marcin Kłosowski, Nagrodę Przewodniczącego Rady Miasta - Martyna Kryńska, Nagrodę Dyrektora Oddziału Banku BGŻ w Siemiatyczach - Paweł Tymiński, Nagrodę Dyrektora Siemiatyckiego Ośrodka Kultury - Agata Wawrzyniak, Nagrodę Dyrektora i Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Siemiatyczach - Marcin Fiedoryszyn. Upominki Katolickiego Radia Podlasie - Weronika Piotrowska, Katarzyna Król i Ola Kiryluk. Festiwal został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Siemiatyczach przy wsparciu dyrekcji i nauczycieli oraz Siemiatyckiego Ośrodka Kultury.