Konkurs Młodych Poetów

13 kwietnia 2016 r. w bibliotece szkolnej miało miejsce podsumowanie XVII edycji Konkursu Młodych Poetów organizowanego przez panią Alinę Wolszczuk i nauczycieli bibliotekarzy. W tym roku uczniów czekało ogromne wyzwanie- zostali poproszeni o napisanie tekstu poetyckiego w formie hymnu o naszej szkole. Zgłoszone do konkursu utwory oceniało jury w składzie: pani Ewa Magdalena Iwaniak,  pani Monika Basista oraz Natalia Orłowska, uczennica kl. IIID. Komisja zdecydowała, że przyzna dwie równorzędne główne nagrody. Otrzymali je: Michał Rozwadowski z kl. IC i Julia Sycewicz z kl. IIIE. Dyplomy, a także nagrody książkowe, ufundowane przez Radę Rodziców oraz organizatorów, zwycięzcom i uczestnikom konkursu wręczyła dyrektor Bożena Krzyżanowska.