Zakończenie roku szkolnego 2016

W upalny dzień 24 czerwca o godzinie 9:00 odbyło się zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego. Na początku pani dyrektor Bożena Krzyżanowska podziękowała uczniom i nauczycielom za trud i pracę w kończącym się roku szkolnym oraz przekazała wszystkim życzenia słonecznych i bezpiecznych wakacji. Następnie wystąpiła przedstawicielka Rady Rodziców, pani Jolanta Sidorowicz, która podziękowała nauczycielom za pracę i również życzyła wszystkim udanych wakacji. Pani dyrektor Krzyżanowska wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem. W tym roku szkolnym świadectwa z biało czerwonym paskiem otrzymało 31 osób z klas pierwszych i drugich liceum oraz 9 osób z Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Najwięcej wyróżnień mieli uczniowie z klas I C LO - 9 osób oraz II A LO - 8 osób. W pozostałych klasach również były świadectwa z wyróżnieniem: w kl. I A - 7, II B - 1, II D - 4, II E - 2, I ZSZ - 2, II ZSZ - 4 i III ZSZ - 3.W tym dniu uczniowie klasy III ZSZ mieli także ważny dzień - zakończyli swoją naukę w naszej szkole. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się do poszczególnych klas, gdzie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców. Zdjęcia w galerii na stronie szkoły.