Kopciuszek dnia dzisiejszego

W ostatnim dniu kolejnego, miłego tygodnia, w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Dzięki uprzejmości pani Joanny Gołubkiewicz i jej wychowanków z klasy IIIC Gimnazjum nr 2 przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła w Siemiatyczach, grudzień rozpoczął się dla nas bajkowo. Mieliśmy okazję obejrzeć przedstawianie pt. „Kopciuszek dnia dzisiejszego”, które było przygotowane w ramach Ogólnoświatowej Kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Bajkę o Kopciuszku zna każdy – jednak odświeżenie jej we współczesnej, humorystycznej wersji było ciekawym doświadczeniem. Publiczność miała okazję do śmiechu, ale też do refleksji dotyczących relacji międzyludzkich i wartości rodziny w naszym życiu.