Choinka

Oprócz wielu zabaw przygotowanych specjalnie na tę okazję, niewątpliwą atrakcją był występ „magika”, w którego rolę wcielił się Damian Stefaniuk. Udało mu się oczarować publiczność niesamowitymi sztuczkami karcianymi. Bardzo miłą niespodziankę przygotowali dzieciom również przedstawiciele  policji.  Podczas wizyty omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przypomnieli o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych. Dzieci poprzez zabawę mogły poznać i przyswoić zasady prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Nie mogło również zabraknąć szczególnie oczekiwanego w takich okolicznościach gościa, czyli Mikołaja. Prawdopodobnie było to jego ostatnie spotkanie z dziećmi przed powrotem do Laponii. Każde dziecko otrzymało drobny upominek, ale też miało okazję zatańczyć z Mikołajem i zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie. Zabawa choinkowa zorganizowana przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Siemiatyczach była dla dzieci okazją do wcielenia się w rolę ulubionej postaci bajkowej oraz zabawę w towarzystwie starszych koleżanek i kolegów, natomiast rodzice mogli się spotkać w miłych okolicznościach i przy słodkim poczęstunku wspominać swoje dzieciństwo, które przecież było tak niedawno. Już po raz drugi wszyscy mieli okazję się przekonać jak wiele radości daje wspólnie spędzony karnawałowy czas.