accessible

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

Zakończył się czas letniego wypoczynku. 1 września z radością i optymizmem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrała dyrektor Bożena Krzyżanowska, która serdecznie przywitała uczniów i nauczycieli.

 

Szczególnie ciepło tych wszystkich, którzy w tym roku rozpoczynają naukę w naszej szkole. Nauka odbywać się będzie w trybie stacjonarnym. Zachowany jednak będzie reżim sanitarny.


Maturzyści naszej szkoły uczcili 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej składając wieńce przy Pomniku Żołnierzy Walczących w Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie, na grobach żołnierzy poległych podczas II wojny światowej oraz budowniczego szkoły - Ignacego Gilewskiego.