FINAŁ AKCJI „SZLACHETNA PACZKA”

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. W tym roku nasza szkoła, po raz kolejny, włączyła się w tę akcję obejmując pomocą  rodzinę z trójką dzieci, mieszkającą na wsi. Z dużym zaangażowaniem cała społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły staraliśmy się zebrać wszystkie potrzebne rzeczy. Ogromną ofiarnością wsparli naszą akcję rodzice uczniów. Na zakup niektórych sprzętów otrzymaliśmy środki finansowe ze zbiórki dokonanej wśród radnych Powiatu Siemiatyckiego.

W akcję Szlachetna Paczka włączyła się także Parafia Prawosławna pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła oraz Dekanalny Instytut Kultury Prawosławnej w Siemiatyczach. Ten szlachetny cel wsparli także pracownicy Nadleśnictwa Nurzec. Dzięki otwartym sercom wielu ludzi udało się skompletować wszystkie umieszczone na liście rzeczy: opał, żywność, środki czystości, materiały szkolne, odzież i sprzęt AGD. Dziękujemy serdecznie wszystkim Darczyńcom za pomoc w przygotowaniu "Szlachetnej Paczki". To dzięki Waszej ofiarności i hojności udało się  nam  przekazać 31 pięknych paczek wybranej rodzinie. Mamy nadzieję, że dzięki temu tegoroczne Święta Bożego Narodzenia staną się dla niej jeszcze bardziej magiczne.

Jeszcze raz wszystkim Darczyńcom dziękujemy za wsparcie i wielkie serca!