accessible

Mecze w ramach Licealiady

Dnia 02.03.2022 r. na hali sportowej w SP3 Siemiatycze  odbyły się mecze w ramach Licealiady Województwa Podlaskiego.  Podlaskie reprezentowały dziewczęta z naszej szkoły. W zawodach brały udział  zespoły z Zespołu Szkół Policealnych i Ogólnokształcących i Zespoły Szkół Technicznych z Wysokiego Mazowieckiego.  Pierwszy mecz z ZSPiO zakończył się łatwym zwycięstwem siemiatyczanek 17:6. Drugi przeciwnik okazał się bardziej wymagający.

Po pierwszej połowie prowadziliśmy 7:6 Po zaciętej walce w drugiej połowie, nie wykorzystując siedmiu karnych przegraliśmy mecz trzema bramkami 12:9. Drużyna z naszej szkoły w tym składzie po raz pierwszy startuje w tych rozgrywkach i brakuje jeszcze zawodniczkom ogrania. Każdy kolejny turniej pomoże w zdobyciu potrzebnych doświadczeń. 

Skład zespołu  LO Siemiatycze: Radziszewska Maria, Kalinowska Aleksandra, Pućko Julia, Oksztol Gabriela, Sylwestrzak Emilia, Kobus Gabriela, Łukijaniuk Gabriel, Szyszko Hanna, Leszczyńska Iza, Borkułak Karolina, Borkułak Klaudia, Kalinowska Sylwia, Lewkowicz Oliwia, Kobus Oliwia