cenzor2 96

DRUGI, A TAK W OGÓLE 96. NUMER „CENZORA” JUŻ JEST  DOSTĘPNY. MOŻNA NAS  CZYTAĆ NA STRONIE SZKOŁY LUB NA TABLICACH PRZY PRACOWNI NR 76 W NOWEJ SZKOLE.

W tym numerze polecamy:

1. Nowi nauczyciele w szkole- z  Panią Hanną Nielipińską, nauczycielką fizyki, geografii i podstaw przedsiębiorczości o pracy i hobby rozmawia Agnieszka Gumieniak.
  2. Nasi w Wielkiej Brytanii- o życiu w wielkiej Brytanii i angielskim systemie szkolnym w rozmowie z Emilią Komoń opowiada Nikola Kulińska z klasy IIb, która mieszkała tam przez 6 lat.
  3. Nauczyciel z pasją- o ogrodniczej pasji z Agnieszką Gumieniak rozmawia Pani Iwona Hapanowicz-Charko.
  4. Czerwone glany- nowe opowiadanie Kasi Arcimowicz zilustrowane przez Marysię Szeweluk.
  5. K-pop- muzyczne fascynacje Natalii Dudy.
  6. Wiosna kwiatów- ciekawostki na temat symboliki kwiatów zebrała Natalia Duda.

Zajrzyjcie, przeczytajcie, skomentujcie. Wszelkie sugestie, Wasze teksty,  prace plastyczne, które chcielibyście opublikować, są mile widziane.

REDAKCJA